Narzuta 140x200 WAFFEL Koty

150,00 zł
Brutto

NARZUTA NA ZAMÓWIENIE - zestawienie wzoru i koloru na grafice

Waffel bawełniany + bawełna.

1. Narzuta uszyta z waffelka bawełnianego, po drugiej stronie bawełna. Komplet dwustronny. Wypełnienie 0,8 cm.  Narzuty obszywamy dookoła, dzięki czemu jeszcze lepiej się układają. 

2. Mogą Państwo zakupić do narzuty chwosty - proszę zaznaczyć opcję poniżej. 4 chwosty - na każdym rogu narzuty będą uroczym dodatkiem. Kolor chwostów - taki jak zdj nr 2 - kolor kordonka, z którego własnoręcznie wykonamy chwosty.

Psssyt... W wyjątkowych sytuacjach może zdarzyć się BRAK wzoru lub koloru, w takiej sytuacji otrzymasz od nas niezwłocznie propozycję podobnych wzorów do wyboru, lub jeśli wolisz możesz zrezygnować z zakupu i otrzymasz w ciągu 24 h zwrot. :-)

Chwosty
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Opinie o Nas FB/anikaminky Opinie o Nas FB/anikaminky

Narzuta pięknie ozdobi pokój i łóżeczko Twojego dziecka lub Twoje. Waffel bawełniany jest naturalny i przewiewny, bardzo dobrze się układa.  Do narzuty można dokupić poduszki w rozmiarze do wyboru, tworząc idealny zestaw. 

Gotowe zestawienie kolorystyczne - daje Tobie gwarancję idealnie pasujących wzorów i koloru. Nie musisz marnować czasu, na szukanie odpowiedniego dopasowania. Po prostu kupujesz i  za 10-12 dni (czas realizacji + wysyłka) otrzymujesz komplet

23

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.